Joanna Szarawaga: Wszystko zmierza w dobrą stronę

Joanna Szarawaga jest jedną z pięciu piłkarek, jakie dołączyły do MKS Perła Lublin w trakcie tego lata. W sobotnim meczu z Arką Gdynia, nasza obrotowa zdobyła cztery bramki i pomogła drużynie zwyciężyć rywalki aż 32:12. Czy w związku z tym, że poprzednim klubem Szarawagi była właśnie Arka (nazywana wówczas GTPR), 24-latce było żal pokonać dawne koleżanki aż tak wysoko? - Zdecydowanie nie. Nie skupiam się na ekipie z Gdyni, tylko na drużynie z Lublina. Tu jest teraz mój klub i walczę dla niego. Fajnie, że zagrałyśmy akurat z tym rywalem, bo taki mecz mógł dodać nam pewności siebie i podbudować. Cieszymy się ze zwycięstwa dużą przewagą bramkową. Mam nadzieję, że nas to poniesie i w przyszły weekend będziemy grały tak samo - mówi popularna "Dżony".

W odróżnieniu od wielu koleżanek, Szarawaga nie miała w okresie przygotowawczym problemów z kontuzjami. Nie była jednak do dyspozycji sztabu szkoleniowego na wszystkich treningach przed nadchodzącym sezonem, ponieważ na dwa tygodnie wyjechała wraz z reprezentacją Polski na Akademickie Mistrzostwa Świata do Chorwacji. - Kadra narodowa jest bardzo ważna i każda z nas chce na nią jeździć. Jednak trochę szkoda, że ten turniej zaplanowano w takim terminie, bo to był dla nas najważniejszy okres pracy w klubie. Nie jest to łatwa sytuacja, gdy przychodzi się do nowego zespołu i wypada z treningów na 14 dni - przyznaje piłkarka.

A jak "Dżony" ocenia swój obecny poziom zgrania z drużyną? - Na pewno każdego dnia jest coraz lepiej, ale przed nami jeszcze dużo pracy. Potrzeba jeszcze czasu, żebyśmy się zgrały i naprawdę dobrze czuły ze sobą na boisku. Dotychczas nie było łatwo się zgrać, bo miałyśmy kontuzje, wyjazdy na kadrę i cały czas kogoś brakowało na treningach - tłumaczy zawodniczka.

W ostatnich tygodniach problemy z urazem barku ma druga z obrotowych MKS Perła, Sylwia Matuszczyk. W wyniku tej kontuzji Szarawaga spędza na boisku bardzo dużo czasu i uczy się filozofii gry trenera Roberta Lisa. - Po pierwszym z dwóch sparingów z HC Gomel siedzieliśmy razem chyba z pół godziny i oglądaliśmy wideo z tego meczu. Tamten występ Aśki nie był udany, ale dzięki analizie bardzo szybko zrozumiała i poprawiła wiele błędów. Tłumaczyłem jej, żeby tyle nie biegała, bo jakbym chciał w drużynie biegaczkę to kupilibyśmy kogoś z maratonów (śmiech). Natomiast "Dżony" musi grać na kole, łapać piłkę oraz bramki rzucać. I nie raz już udowadniała, że to potrafi - mówi szkoleniowiec.

- Wszystkie wskazówki, które trener daje każdej z nas są cenne. Mi na pewno przydało się to wideo, bo zobaczyłam dokładnie co robię niewłaściwie i co muszę poprawić. Staram się z meczu na mecz popełniać coraz mniej błędów taktycznych. Dopiero wchodzę w ten zespół, więc nie jest łatwo, ale wszystko zmierza w dobrą stronę - uważa Szarawaga.

Już w najbliższy weekend, "Dżony" i jej koleżanki z zespołu czeka występ w turnieju eliminacyjnym Ligi Mistrzyń, którego stawką będzie awans do fazy grupowej EHF Champions League. Do tych elitarnych rozgrywek awansuje tylko zwycięzca imprezy. Oprócz biało-zielonych, o promocję do Ligi Mistrzyń powalczą włoskie Jomi Salerno, Super Amara Bera Bera (Hiszpania) oraz niemiecki SG BBM Bietigheim. - Chcemy walczyć o najwyższe cele, więc zrobimy wszystko, żeby wygrać ten turniej - zapewnia nasza obrotowa.

TERMINARZ TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO LIGI MISTRZYŃ W HALI GLOBUS:

SOBOTA (8 września):
godz. 16 - SG BBM Bietigheim (Niemcy) - Super Amara Bera Bera (Hiszpania)
godz. 19 - MKS Perła Lublin - Jomi Salerno (Włochy)

NIEDZIELA (9 września):
godz. 16 - mecz o 3. miejsce
godz. 19 - mecz finałowy

WEJŚCIÓWKI NA ELIMINACJE LIGI MISTRZYŃ:

Bilety na sobotnie zmagania można kupić tutaj: -> http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1147
Bilety na niedzielne zmagania tutaj: -> http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1148
Bilety na cały turniej tutaj: -> http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1144

Następny mecz

Tabela

Lp.NazwaMeczePunkty
1.MKS Perła Lublin26
2.EKS Start Elbląg26
3.MKS Zagłębie Lubin24
4.KPR Gminy Kobierzyce23
5.MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.22
6.Młyny Stoisław Koszalin22
7.Eurobud JKS Jarosław21
8.KPR Ruch Chorzów20

Kalendarz wydarzeń

2021-05-29

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-05-22

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-05-15

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-05-12

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-05-08

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2021-05-01

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2021-04-24

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2021-04-10

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2021-03-27

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2021-03-13

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2021-03-06

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2021-02-27

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin

2021-02-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

2021-02-13

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław

2021-02-06

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-01-30

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-01-23

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-01-16

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-01-09

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2020-11-21

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2020-11-14

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-11-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2020-10-24

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2020-10-17

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-10-10

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2020-09-25

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-09-09

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18:00)

2020-08-27

Sparing: MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 16:30)

2020-08-08

Ekogwarancja Cup w Lublinie: MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:30)

2020-08-07

Ekogwarancja Cup w Lublinie: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-08-04

Sparing: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 17:00)

2020-07-31

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-30

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-29

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-28

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-27

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-26

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-14

Start okresu przygotowawczego

2020-03-13

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2020-03-10

Puchar Polski - półfinał. Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-03-07

KPR Gminy Kobierzyce-MKS Perła Lublin (godz. 12:45)

2020-02-27

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2020-02-22

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin

2020-02-15

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2020-02-02

CS Gloria 2018 Bistrita - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-01-30

Młyny Stoisław Koszalin- MKS Perła Lublin

2020-01-23

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

2020-01-18

EHF CUP Erd – MKS Perla Lublin (godz. 19.00)

2020-01-11

Odense Handbold – MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2020-01-08

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-01-05

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita - Nasaud (godz. 17.00)

2020-01-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17.00)

2019-12-29

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-12-28

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-11-17

Teeam Esbjerg - MKS Perła Lublin (godz. 15.10)

2019-11-13

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2019-11-09

MKS Perła Lublin -Rostov-Don (EHF Champions League) (godz. 18.30)

2019-10-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-19

CSM Bukareszt - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 17.30)

2019-10-15

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2019-10-12

MKS Perła Lublin - Team Esbjerg (EHF Champions League) (godz. 18.00)

2019-10-09

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-05

Rostov-Don - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 16.00)

2019-09-18

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-09-14

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 20.00)

2019-09-08

MKS Perła Lublin - Piłka Ręczna Koszalin (godz. 17.00)

2019-08-18

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - BNTU-BelAZ Mins Reg. (14.00)

2019-08-17

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - Korona Handball Kielce (18.00)

2019-08-16

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - SPR JKS Jarosław (10.00) / MKS Lublin - Mosonmagyarovari KCSE (18.00)

2019-08-15

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - HK Hodonin (18.00)

2019-08-14

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - MGA Fivers Wien (19:00)

2019-08-10

Turniej Kielce: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.- MKS Lublin (10:00)/ MKS Lublin- Galiczanka Lwów(16:00)

2019-08-09

Turniej Kielce: MKS Lublin- HC Gomel (14:00)/ Korona Handball Kielce- MKS Lublin (18:00)

2019-05-24

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-05-14

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:15)

2019-05-11

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:15)

2019-05-01

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2019-04-28

MKS Perła Lublin - Enera AZS Koszalin (godz. 18:00)

2019-04-23

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-04-17

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2019-04-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-04-10

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2019-03-30

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2019-03-27

Puchar Polski: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-03-15

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 17:45)

2019-03-09

MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra

2019-03-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-02-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-02-16

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2019-02-10

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2019-02-02

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-01-26

1/4 finału Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna w hali XXX LO w Lublinie (godz. 17:00)

2019-01-19

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 17)

2019-01-12

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-12-21

Turniej w Koszalinie

2018-12-20

Turniej w Koszalinie

2018-11-17

E.S Besancon Feminin - MKS Perła Lublin (godz. 20:00)

2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-11-10

MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin (godz. 18:00)

2018-11-06

KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-24

MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2018-10-20

MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-13

FINAŁ CHALLENGE CUP - MKS Perła Lublin- Rocasa Gran Canaria (godz. 20:15)

2018-05-12

Finał Pucharu Polski - MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 15:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-05-02

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt

Facebook

Instagram

MKS Perła Lublin

Na instagramie

Zobacz profil

Strefa kibica

sprawdź!

Gadżety

dla fanów Mks Lublin