Na żywo z Jeleniej Góry!

spr-kpr

Ligowe emocje czas zacząć! Zapraszamy na relację na żywo z inauguracji PGNiG Superligi. O godzinie 17:00 MKS Lublin na wyjeździe zmierzy się z KPR Jelenia Góra.

 STRONA WYMAGA SAMODZIELNEGO ODŚWIEŻANIA (F5)!

 

kprKPR Jelenia Góra - MKS Lublin mks logo

    07.09 (sobota), g . 17:00

      28:35 (13:18)    

 Koniec meczu! Wygrywamy w Jeleniej Górze 35:28

60' - Przechwyt Asi, Tomczyk nad bramką

60' - Ala Wojtas, Majerek, Szarawaga, gol Asi na 28:35!

60' - MKS już gra spokojnie

59' - gol Vali. 28:34

59' - MKS coraz bliżej wygranej

58' - nie ma gola dla KPR, przekroczenie linii

58' - Majerek w kontrze na 28:33

58' - Faul Vali

57' - Strata MKS, złe podanie na kolo 

57' - 4 minuty i 4 gole przewagi

56' - Strata MKS

56' - kontra KPR- trafia Skalska. 28:32

55'- Żakowska kontra Kati - broni Dzhukeva

Kasia Wojdat rzuca obok słupka, karny dla KPR

55' - Cudownie Kati!

54' - Strata MKS

54' - MKS przed 94sek w podwójnym osłabieniu!

54' - Z koła trafia Michalak, 2 min kary dla Małek

54' - Bliska przechwytu Małek

53' -  strata MKS, 2 min kary dla Syncerz

53' - Kroki Syncerz, Michalak trafia na 26:32

53' - broni Kati

53' - Syncerz w okienko. 25:32

52' - Strata KPR

52' - strata MKS 

51'- zablokowany rzut Syncerz ale nieudana kontra KPR

50' - gol Buklarewicz. 25:31 i o czas na 10 minut przed końcem prosi Edward Jankowski

50' - Z wolnego Wojtas, broni Kozłowska

50' - Żakowska z karnego na 24:31

49' - karny dla KPR i dwie minuty kary dla Kozimur

49' - cudowny gol Syncerz na 23:31

49' - gol Tomczyk na 23:30

49' - Pięknie Szarawaga po podaniu od Kozimur. 22:30

48' - Strata MKS, trafia Wiertelak. 22:29

48' - skuteczna dobitka Winiarskiej. 21:29

47' - Petarda na 20:29 Ali Wojtas

47' - Broni Dzhukeva

46' - poprzeczka po bombie z koła Szarawagi

46' - Piękna akcja Syncerz, ale broni Kozłowska, kapitalnie też broni sam na sam Dzhukeva

46' - wchodzi na środek Honorata Syncerz

45' - złe nagranie Kozimur, trafia po kontrze Winiarska. 20:28

45' - Słupek po rzucie Skalskiej

44' - piękna bramka Kasi Kozimur. 19:28

44' - siła Asi Szaraagi, dwie minuty kary dla Lidii Żakowskiej

44' - z wolnego Skalska nad bramką

44' - długa akcja KPR

MKS bardzo pewnie w ataku, spokojnie w obronie, oby tak dalej

43' - strata KPR., kontra i gol Szarawagi na 19:27, czas dla KPR

43' - Broni Kozłowska rzut Szarawagi

43' - Trafia Żakowska, 19:26

42' - Kozimur gol! 18:26

42' - ładna akcja i gol Żakowskiej. 18:25

41' - Kozłowska broni rzut Kozimur z lewego skrzydla

41' - Żakowska w słupek!

41' - Karny dla KPR

40- 2 min kary dla Gęgi

40' - w kontrze nie myli się Konsur. 17:25

39' - Kozimur w okienko. 17:24 

39' - Strata KPR

38' - Dorota z koła na 17:23

38 ' - Kozimur rzuca obok bramki, wspaniala obrona Dzhukevy

38' - Weszła Kasia Kozimur

Skalska w okienko na 17:22

37' - Małek z karnego na 16:22

37' - 2 obrony Kozłowskiej, ale mamy karny po faulu na Roli

36' - Strata KPR, MKS w komplecie

36' - Rola wspaniale z koła na 16:21

36' - Michalak trafia na 16:20

35' - Przechwyt Skalskiej

35' - Żakowska kontra Dzhukeva. Gol. 15:20

35' - karny dla KPR po akcji Skalskiej

34' - 2 min kary dla Gęgi

34' - Długa akcja gospodyń

33' - pięknie z koła Konsur, 14:20. 2 min kary dla Buklarewicz

33' - myli się też KPR, duży chaos na boisku

32'- przechwyt Gęgi, strata Roli 

32' - Małek trafia od słupka na 14:19

31' - Błąd Vali, potem nie łapie piłki Michalak

31' - Skalska w okienko. 14:18

Na prawym skrzydle K.Konsur

31' - MKS zaczyna drugą połowę, w bramce Ekaterina Dzhukeva

Do przerwy najwięcej bramek: KPR - 3 Żakowska, 3 Buklarewicz, MKS - Małek 4.

W przerwie meczu zapraszamy do obejrzenia programu MKS TV "Kibice pytają, zawodniczki odpowiadają...". Bohaterką pierwszego odcinka jest Marta Gęga.

 

Obejrzyj video

 

30' - blok Szarawagi kończy I połowę. Prowadzimy 18:13.

30' - Zablokowany rzut Wojdat, ale poprawka Majerek skuteczna. 13:18

30' - Blok Ali

29' - Vala trafia po kontrze na 13:17

29' - Słupek Buklarewicz

Okienko po rzucie Ali, 13:16

28' - Cudownie Gawlik

27' - Vala mocno z 8 metra na 13:15

26' - Winiarska trafia na 13:14

26' - Poprzeczka po rzucie Alesii

26' - Broni Kozłowska rzut Wojtas, kapitalnie Gawlik na 8 metrze

25' - Czas dla MKS

25' - złe podanie na koło, kontra i gol Wiertelak. 12:14

25' - Żakowska w poprzeczkę

25' - sprytny rzut i gol Vali. 11:14

24' - Z koła trafia Michalak. 11:13

24' - słupek po rzucie Alesii

23' - Znacznie lepiej w obronie MKS, weszła Mihdaliova

22' - riposta Majerek, 10:13

22' - Przebój i gol Wiertelak. 10:12

22' - Kroki KPR, kontra , gol Wojdat. 9:12

22' - Długie akcje gospodyń

21' - wraca do bramki M.Kozłowska

20' - cudowne podanie Gawlik i gol Majerek na 9:11

Blok Wojtas, potem wspaniale broni Gawlik

20' - mocna obrona MKS

19' - Lobem gola zdobywa Wojdat. 9:10

19' - 2 min kary znów dla Michalak

18' - Seria fauli gospodyń

18' - Faul na rzucającej Gędze

Kasia Wojdat w miejsce M.Roli

17' - kolejna parada Gawlik po nieudanym lobie Wiertelak

17' - 2 min kary dla Szarawagi

17' - słupek po bombie Marty Gęgi

16' - Buklarewicz trafia na 9:9

16' - piękna obrona Gawlik po rzucie Michalak

16' - Czas dla KPR

15' - Fenomenalna Małek, 8:9

15' - Broni Gawlik

14' - Kapitalnie Gęga- 8:8

14' - Broni Gawlik wolnego Żakowskiej

13' - MKS w komplecie

13' - gol Małek na 8:7

12' - a teraz 2 min kary dla Michalak za faul na Gędze

12' - Nestsiaruk w miejsce Skrzyniarz

MKS gra nadal w osłabieniu, bo kara dla Wojtas była podwójna

12' - z prawego skrzydła Winiarska, 8:6

12' - niecelny rzut Skrzyniarz

11' - Rzut Gęgi broni Demiańczuk

11'- riposta Buklarewicz na 7:6

11' - trzecie upomnienie KPR-u, Gęga pięknie z wolnego na 6:6.

10' - na parkiet weszła Marta Gęga

10' - Żakowska trafia na 6:5

10' - broni Gawlik, wcześniej udany blok Szarawagi, ale piłka KPR-u

9 ' - 2 min kary dla Ali Wojtas za faul na Michalak

9' - Petarda Ali Wojtas i remis 5:5

9' - przechwyt Szarawagi, faul na Skrzyniarz i żółta kartka dla Skalskiej

8' - riposta Skrzyniarz. 5:4

8' - Piękny rzut Buklarewicz. 5:3

7' - Małek sama z 8 metra na 4:3

7' - świetny przechwyt D.Małek

7' - Przebój Małek i gol na 4:2

6' - Bliska przechwytu Majerek, broni Gawlik rzut Żakowskiej

5' - błąd chwytu Aliny Wojtas

5' - Skalska pod nogami Gawlik. 4:1

5' - Kroki Kamili Skrzyniarz

4' - z karnego Żakowska na 3:1

4' - Obrona Gawlik, ale w ponowieniu akcji karnego wywalcza Michalak

3' - Asia Szarawaga na 2:1 z koła 

2' - Skalska po indywidualnej akcji i 2:0 dla KPR

1' - Złe podanie Roli na koło

1' - 1:0 - Żakowska w okienko

1' - Początek meczu.

MKS zacznie od obrony.

Gawlik - Majerek, Rola, Szarawaga, Wojtas, Małek, Skrzyniarz - to przypomnijmy nasza pierwsza, wyjściowa siódemka.

Bardzo długo trwała ta prezentacja, ale już za chwilę rozpocznie się mecz. Piąta drużyna poprzednich rozgrywek kontra mistrz Polski!

Szczególne podziękowania dostała Anna Fursewicz, była już zawodniczka KPR-u dziś pracująca w klubie.

Na widowni m.in. rodziny Joasi Szarawagi, Karoliny Konsur, widzimy też byłą piłkarkę KPR-u Monikę Odrowską.

Na trybunach na razie niewiele ponad 100 widzów.

Mistrzynie Polski mogą dziś liczyć na kilkunastoosobową grupę kibiców z Lublina.

Spiker zawodów, red. Janusz Rodziewicz długo wymienia liczne sukcesy naszego zespołu. MKS dziś w białych strojach.

Gwizdek sędziowski przerywa rozgrzewkę obu stron. Za chwilę prezentacja aktorek dzisiejszego widowiska.

Podajemy składy obu drużyn na to spotkanie:

KPR: Kozłowska, Demiańczuk - Wiertelak, Tomczyk, Żakowska, Skalska, Wesołowska, Grobelska, Uzar, Buklarewicz, Oreszczuk, Winiarska, Michalak.

MKS: Gawlik, Dzhukeva - Konsur, Małek, Rola, Majerek, Gęga, Wojdat, Kozimur, Nestsiaruk, Mihdaliova, Skrzyniarz, Syncerz, Wojtas, Szarawaga.

Niestety, mamy złą wiadomość - w czasie rozgrzewki urazu stopy doznała Aleksandra Baranowska i jej występ dziś jest wykluczony.

Znamy pierwszą siódemkę KPR-u. W bramce zagra Martyna Kozłowska, na skrzydłach Mariola Wiertelak i Natalia Winiarska, na kole Martyna Michalak, a trio rozgrywających utworzą Beata Skalska, Lidia Żakowska i Małgorzata Buklarewicz. Taki skład zapowiedziała trenerka drużyny gospodyń, Małgorzata Jędrzejczak.

Znamy już najbardziej prawdopodobną wyjściową siódemkę MKS. Jeśli nie wydarzy się nic złego na rozgrzewce w bramce mecz zacznie Weronika Gawlik, na skrzydłach wystąpią Małgorzata Majerek i Małgorzata Rola, na kole Joanna Szarawaga a tercet rozgrywających utworzą od lewej: Alina Wojtas, Dorota Małek i Kamila Skrzyniarz.

Przed rozpoczęciem spotkania zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią sobotniego meczu => 557km po dwa punkty oraz z rozmową z Karoliną Konsur => Chcę wykorzystać każdą minutę.

 

 STRONA WYMAGA SAMODZIELNEGO ODŚWIEŻANIA (F5)!

Następny mecz

Tabela

Lp.NazwaMeczePunkty
1.MKS Perła Lublin615
2.MKS Zagłębie Lubin615
3.MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.611
4.KPR Gminy Kobierzyce59
5.Młyny Stoisław Koszalin68
6.EKS Start Elbląg67
7.Eurobud JKS Jarosław41
8.KPR Ruch Chorzów50

Kalendarz wydarzeń

2021-05-29

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-05-22

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-05-15

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-05-12

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-05-08

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2021-05-01

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2021-04-24

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2021-04-10

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2021-03-27

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2021-03-13

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2021-03-06

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2021-02-27

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin

2021-02-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

2021-02-13

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław

2021-02-06

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-01-30

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-01-23

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-01-16

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-01-09

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2020-11-22

EHF European League

2020-11-21

EHF European League

2020-11-15

EHF European League

2020-11-14

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-11-14

EHF European League

2020-11-06

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-10-30

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2020-10-24

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 12:20)

2020-10-16

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-10-10

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2020-09-25

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-09-09

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18:00)

2020-08-27

Sparing: MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 16:30)

2020-08-08

Ekogwarancja Cup w Lublinie: MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:30)

2020-08-07

Ekogwarancja Cup w Lublinie: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-08-04

Sparing: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 17:00)

2020-07-31

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-30

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-29

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-28

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-27

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-26

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-14

Start okresu przygotowawczego

2020-03-13

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2020-03-10

Puchar Polski - półfinał. Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-03-07

KPR Gminy Kobierzyce-MKS Perła Lublin (godz. 12:45)

2020-02-27

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2020-02-22

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin

2020-02-15

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2020-02-02

CS Gloria 2018 Bistrita - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-01-30

Młyny Stoisław Koszalin- MKS Perła Lublin

2020-01-23

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

2020-01-18

EHF CUP Erd – MKS Perla Lublin (godz. 19.00)

2020-01-11

Odense Handbold – MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2020-01-08

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-01-05

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita - Nasaud (godz. 17.00)

2020-01-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17.00)

2019-12-29

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-12-28

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-11-17

Teeam Esbjerg - MKS Perła Lublin (godz. 15.10)

2019-11-13

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2019-11-09

MKS Perła Lublin -Rostov-Don (EHF Champions League) (godz. 18.30)

2019-10-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-19

CSM Bukareszt - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 17.30)

2019-10-15

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2019-10-12

MKS Perła Lublin - Team Esbjerg (EHF Champions League) (godz. 18.00)

2019-10-09

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-05

Rostov-Don - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 16.00)

2019-09-18

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-09-14

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 20.00)

2019-09-08

MKS Perła Lublin - Piłka Ręczna Koszalin (godz. 17.00)

2019-08-18

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - BNTU-BelAZ Mins Reg. (14.00)

2019-08-17

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - Korona Handball Kielce (18.00)

2019-08-16

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - SPR JKS Jarosław (10.00) / MKS Lublin - Mosonmagyarovari KCSE (18.00)

2019-08-15

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - HK Hodonin (18.00)

2019-08-14

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - MGA Fivers Wien (19:00)

2019-08-10

Turniej Kielce: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.- MKS Lublin (10:00)/ MKS Lublin- Galiczanka Lwów(16:00)

2019-08-09

Turniej Kielce: MKS Lublin- HC Gomel (14:00)/ Korona Handball Kielce- MKS Lublin (18:00)

2019-05-24

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-05-14

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:15)

2019-05-11

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:15)

2019-05-01

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2019-04-28

MKS Perła Lublin - Enera AZS Koszalin (godz. 18:00)

2019-04-23

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-04-17

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2019-04-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-04-10

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2019-03-30

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2019-03-27

Puchar Polski: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-03-15

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 17:45)

2019-03-09

MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra

2019-03-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-02-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-02-16

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2019-02-10

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2019-02-02

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-01-26

1/4 finału Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna w hali XXX LO w Lublinie (godz. 17:00)

2019-01-19

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 17)

2019-01-12

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-12-21

Turniej w Koszalinie

2018-12-20

Turniej w Koszalinie

2018-11-17

E.S Besancon Feminin - MKS Perła Lublin (godz. 20:00)

2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-11-10

MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin (godz. 18:00)

2018-11-06

KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-24

MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2018-10-20

MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-13

FINAŁ CHALLENGE CUP - MKS Perła Lublin- Rocasa Gran Canaria (godz. 20:15)

2018-05-12

Finał Pucharu Polski - MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 15:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-05-02

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt

Facebook

Instagram

MKS Perła Lublin

Na instagramie

Zobacz profil

Strefa kibica

sprawdź!

Gadżety

dla fanów Mks Lublin