Na żywo z Piotrkowa!!

mks-jg

Przed nami środowy mecz MKS Selgros Lublin w Piotrkowie Trybunalskim z Piotrcovią. Początek spotkania o godzinie 17. Zapraszamy na naszą relację na żywo.

 

STRONA WYMAGA SAMODZIELNEGO ODŚWIEŻANIA (F5)!

piotrcoviaPiotrcovia - MKS Selgros Lublin mks logo

    15.01 (środa), g. 17:00

24:33 (11:19)

 
60' - Koniec meczu. Wygrywamy w Piotrkowie 33:24
 
60' - Blok Gęgi, broni Gawlik
 
60' - Drabik gol na 24:33
 
60' - Szafnicka na 24:32
 
59' - Gol Wojdat na 23:32
 
58' - Trafia Szafnicka, 23:31
 
poprzeczka po lobie Wojdat
 
57' - gol Cieślak, 22:31
 
56' - Gol Gęgi - 21:31, ale bomba!
 
56' - Broni znów Gawlik
 
Konsur i gol na 21:30
 
55' - wchodzi Kozimur, faul na Drabik
 
55' - Blok Gęgi, cudowna obrona Gawlik!
 
54' - gol po kontrze Konsur na 21:29
 
54' - Długa akcja miejscowych. Przechwyt Drabik
 
przechwyt Wojdat i złe nasze podanie
 
53' - gol Pasternak na 21:28
 
52' - Broni Skura rzut Vali
 
przechwyt Konsur, znów pilka mistrzyń
 
52' - Nieuznany gol Drabik
 
52' - broni Gawlik
 
Strata MKS
 
51' - Kroki Szafnickiej
 
Wspaniale Drabik, gol na 20:28
 
50' - ponad bramką Szafnicka
 
Broni Skura rzut Drabik
 
49' - Wypych metr nad bramką
 
49' - o czas prosi trener Rozmiarek
 
48 - gol Vali na 20:27
 
48' - Nie trafia Kopertowska, fatalny rzut
 
- nie masz siły? krzyczy do Moniki Kopertowskiej trener Rozmiarek
 
48' - Gol Vali na 20:26
 
47' - MKS w komplecie, ale gol Szafnickiej na 20:25 
 
47' - Gol Gęgi na 19:25
 
46' - Kucharska na 19:24
 
46'- strata Marty Gęgi
 
46' - Faul na Gędze 
 
ale 2 min kary dla Alesii Mihdaliovej, piłka MKS
 
45' - Broni Gawlik
 
45' - protestuje trener Rozmiarek
 
44' - Gol Gęgi na 18:24
 
44' - Zle podanie Gęgi, trafia Szafnicka na 18:23 
 
44' - Faul na Małek
 
43' - Wypych z 7 metra - gol, 17:23
 
43' - Karny dla Piotrcovii
 
42' - Małek na linii 7 metra - GoL! 16:23
 
42' - Karny po akcji Drabik
 
Strata Pasternak
 
41' - znów Drabik i 16:22
 
41' - Nie trafia Cieślak
 
po 8,5 minutach bez gola z naszej strony
 
40' - gol Drabik na 16:21
 
40- Olek po zwodzie na 16:20, coś niesamowitego
 
39' - Broni Gawlik, ale jej podanie przechwytuje Skura
 
39' - miejscowe znów zaczęły wierzyć
 
39' - Rola nie trafia
 
O czas prosi Sabina Włodek, to był już 10 gol Wypych!
 
38' - Złe podanie Małek, kontra, Gawlik broni rzut Wypych, ale ponowienie ataku i gol Wypych na 15:20
 
38' - broni Gawlik!
 
zły okres gry MKS-u
 
37' - faul w ataku Alesii
 
36' - broni Skura, kontra i gol Wypych, 14;20
 
36' - Strata Cieślak
 
35' - Nieuznany gol Drabik
 
35' - Strata gospodyń
 
34' - Blok Drabik, z rogu gospodynie
 
34'- Słupek po rzucie Małek
 
33' - Broni Gawlik, ale skuteczna dobitka Pasternak na 13:20
 
33' - na linii 7 metra Alina Wojtas - broni Skura 
 
32' - Nad bramką Szafnicka, karny dla MKS Selgros po akcji Roli
 
31' - szybki środek i gol Konsur na 12:20
 
31' - Blok po rtzucie Alesii, w kontrze lob na 12:19 Wypych
 
31' - Początek drugiej połowy
....
 
30' - Koniec pierwszej połowy. Wygrywamy 19:11
 
Skrzyniarz nieskutecznie z drugiej linii
 
30' - Poprzeczka po rzucie Gęgi, w kontrze trafia Cieślak, 11:19
 
29' - Trafia Wypych, 10:19
 
29' - Nowak w ręce Gawlik, złe podanie Wery do kontry
 
29' - błąd kroków Kamili 
 
29' - czas dla MKS Selgros
 
28' - Wypych na 7 metrze, gol na 9":19
 
27'- karny dla Piotrkowa po akcji Aliny Nowak
 
27- Niecelne rzuty Piecaby i Nestsiaruk 
 
27' - Gęga z 9 metra na 8:19
 
26' - Agata Wypych z karnego - 8:18
 
26' - Karny dla Piotrcovii po akcji N.Tórz 
 
25' - nie trafia z koła Drabik
 
blok na Skrzyniarz, w kontrze nie trafia Piecaba, kapitalna Gawlik
 
25' - Kroki Nowak
 
Gawlik za Dzhukevą
 
24' - kolejna strata miejscowych, ale ze skrzydła nie trafia Konsur
 
23' - Gęga na linii 7 metra - gol. 7:18
 
23' - Karny po faulu na Drabik
 
23' - Broni dwukrotnie z rzędu Kati Dzhukeva
 
22' - Złe podanie Kamili, w obronie ratuje nas Gęga, lob Konsur na 7:17
 
22' - Skrzyniarz za Wojtas
 
21- nie złapała piłki Drabik, ale błąd kroków Natalii Tórz
 
21' - gol Pasternak na 7;16
 
21' - w bramce gospodyń już Daria Opelt
 
20' - genialna kombinacja Drabik-Gęga- Drabik, Asia trafia na 6:16
 
20' - faul na Szafnickiej, gospodynie momentami bezradne. Broni Kati rzut Wypych
 
19' - Gol Vali na 6:15
 
19' - Piecaba obok bramki
 
18' - Drabik z koła na 6:14
 
18 - Marta Gęga w miejsce Małek
 
18' - kolejna strata Piotrcovii 
 
17' - Piecaba w słupek, złe podanie do kontry Kati
 
17' - faul Drabik
 
17' - strata Piotrcovii. weszła na boisko Wojtas i Nestsiaruk
 
16' - kolejny gol Małek, już 6:13 
 
16' - karnego wykonuje Małek - gol na 6:12
 
15' - karny dla MKS po akcji Drabik
 
15' - nieskuteczna Konsur
 
14 - gol Szafnickiej na 6:11
 
14' - Zmiany w drużynie miejscowych, wchodzą Piecaba i Tór
 
14' - Dora w obronie, kontra i gol Roli na 5:11
 
13' - Długa akcja miejscowych
 
13' Drabik na 5:10 z koła po pięknej akcji Lublina
 
13' - Nowak w słupek
 
12' - Kolejna obrona Kati, ale piłka gospodyń po faulu na Wypych
 
12' - Kati broni rzut Kopertowskiej

12' - czas dla Piotrcovii

11' - Blok Drabik, Rolka do pustej bramki na 5:9

11' - Ala w obronie, kontrai gol KONSUR, 5:8

10' - Pasternak na 5:7

Następny mecz

Tabela

Lp.NazwaMeczePunkty
1.KPR Gminy Kobierzyce818
2.MKS Perła Lublin718
3.MKS Zagłębie Lubin718
4.MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.711
5.Młyny Stoisław Koszalin78
6.Eurobud JKS Jarosław87
7.EKS Start Elbląg77
8.KPR Ruch Chorzów70

Kalendarz wydarzeń

2021-05-29

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-05-22

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-05-15

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-05-12

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-05-08

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2021-05-01

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2021-04-24

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2021-04-10

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2021-03-27

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2021-03-13

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2021-03-06

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2021-02-27

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin

2021-02-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

2021-02-13

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław

2021-02-06

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-01-30

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-01-23

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-01-16

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-01-09

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2020-11-21

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-11-06

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (przełożony) (godz. 18:00)

2020-10-24

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 12:20)

2020-10-16

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-10-10

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2020-09-25

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-09-09

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18:00)

2020-08-27

Sparing: MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 16:30)

2020-08-08

Ekogwarancja Cup w Lublinie: MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:30)

2020-08-07

Ekogwarancja Cup w Lublinie: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-08-04

Sparing: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 17:00)

2020-07-31

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-30

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-29

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-28

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-27

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-26

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-14

Start okresu przygotowawczego

2020-03-13

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2020-03-10

Puchar Polski - półfinał. Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-03-07

KPR Gminy Kobierzyce-MKS Perła Lublin (godz. 12:45)

2020-02-27

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2020-02-22

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin

2020-02-15

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2020-02-02

CS Gloria 2018 Bistrita - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-01-30

Młyny Stoisław Koszalin- MKS Perła Lublin

2020-01-23

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

2020-01-18

EHF CUP Erd – MKS Perla Lublin (godz. 19.00)

2020-01-11

Odense Handbold – MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2020-01-08

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-01-05

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita - Nasaud (godz. 17.00)

2020-01-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17.00)

2019-12-29

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-12-28

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-11-17

Teeam Esbjerg - MKS Perła Lublin (godz. 15.10)

2019-11-13

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2019-11-09

MKS Perła Lublin -Rostov-Don (EHF Champions League) (godz. 18.30)

2019-10-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-19

CSM Bukareszt - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 17.30)

2019-10-15

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2019-10-12

MKS Perła Lublin - Team Esbjerg (EHF Champions League) (godz. 18.00)

2019-10-09

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-05

Rostov-Don - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 16.00)

2019-09-18

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-09-14

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 20.00)

2019-09-08

MKS Perła Lublin - Piłka Ręczna Koszalin (godz. 17.00)

2019-08-18

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - BNTU-BelAZ Mins Reg. (14.00)

2019-08-17

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - Korona Handball Kielce (18.00)

2019-08-16

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - SPR JKS Jarosław (10.00) / MKS Lublin - Mosonmagyarovari KCSE (18.00)

2019-08-15

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - HK Hodonin (18.00)

2019-08-14

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - MGA Fivers Wien (19:00)

2019-08-10

Turniej Kielce: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.- MKS Lublin (10:00)/ MKS Lublin- Galiczanka Lwów(16:00)

2019-08-09

Turniej Kielce: MKS Lublin- HC Gomel (14:00)/ Korona Handball Kielce- MKS Lublin (18:00)

2019-05-24

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-05-14

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:15)

2019-05-11

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:15)

2019-05-01

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2019-04-28

MKS Perła Lublin - Enera AZS Koszalin (godz. 18:00)

2019-04-23

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-04-17

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2019-04-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-04-10

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2019-03-30

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2019-03-27

Puchar Polski: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-03-15

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 17:45)

2019-03-09

MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra

2019-03-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-02-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-02-16

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2019-02-10

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2019-02-02

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-01-26

1/4 finału Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna w hali XXX LO w Lublinie (godz. 17:00)

2019-01-19

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 17)

2019-01-12

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-12-21

Turniej w Koszalinie

2018-12-20

Turniej w Koszalinie

2018-11-17

E.S Besancon Feminin - MKS Perła Lublin (godz. 20:00)

2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-11-10

MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin (godz. 18:00)

2018-11-06

KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-24

MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2018-10-20

MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-13

FINAŁ CHALLENGE CUP - MKS Perła Lublin- Rocasa Gran Canaria (godz. 20:15)

2018-05-12

Finał Pucharu Polski - MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 15:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-05-02

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt

Facebook

Instagram

MKS Perła Lublin

Na instagramie

Zobacz profil

Strefa kibica

sprawdź!

Gadżety

dla fanów Mks Lublin