„Nasz Lublin – Moja Drużyna”

mks logo

MKS Selgros Lublin wspólnie z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną organizuje kolejny projekt dla młodzieży: „Nasz Lublin – Moja Drużyna”, mający na celu przypomnienie i pokazanie historii Lublina.

 

Drogi młody kibicu …

Wraz z Naszym Kozigrodkiem oraz Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną zapraszamy Cię do uczestnictwa w niezwykłej przygodzie po pięknym mieście Lublinie. Kozigrodek zabierze Was na bajkowy spacer wraz z przewodnikiem po Lublinie oraz zaprosi na boisko swojej drużyny, jednego z najbardziej utytułowanych zespołów kobiecej piłki ręcznej w Polsce, który sezonie 2012/2013 po raz szesnasty uzyskał Mistrzostwo Polski.

Opowie lubelskie legendy i pokaże miejsca, gdzie działy się te niezwykłe historie. Legendy: o nazwie miasta, o Czarciej Łapie, o Kamieniu Nieszczęścia, o Drzewie Krzyża Świętego, o śnie księcia Leszka Czarnego i wiele, wiele innych. Pomoże Wam znaleźć odpowiedzi na na pytania. Od jakiej ryby pochodzi nazwa Lublina?Jaki był powód wizyty czartów w lubelskim grodzie? Dlaczego niedaleko Wieży Trynitarskiej trzeba uważnie patrzeć pod nogi?

Organizator projektu

Klub sportowy MKS Selgros Lublin

Cele projektu:

  1. Sprzyjanie tworzeniu atmosfery zainteresowania własnym regionem oraz poznanie historii Miasta Lublina.

  2. Umiejętność organizacji i pożytecznego spędzania czasu.

  3. Popularyzowanie wśród młodzieży piłki ręcznej.

  4. Rozwijanie wrażliwości i empatii sportowej oraz zasad fair play.

  5. Kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci i młodzieży.

  6. Przeciwdziałanie otyłości u dzieci i młodzieży Poprzez kreowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.

Program projektu:

10.45 – spotkanie na Placu Zamkowym

11.00 – Zamek Lubelski i Kaplica Trójcy Świętej. Zlokalizowany na wzgórzu u zbiegu Bystrzycy i Czechówki zamek, był trudny do zdobycia. Obecnie jego wnętrza kryją największe muzeum w regionie z niezliczonymi eksponatami. Najstarsze z nich liczą sobie ponad 200 tysięcy lat. Znajdująca się na zamkowym dziedzińcu XIV-wieczna kaplica jest jednym z najważniejszych miejsc w Lublinie. Decydują o tym rusko-bizantyńskie malowidła, którymi 600 lat temu król Władysław Jagiełło nakazał ozdobić jej wnętrze.

12.00 – zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Przewodnik w ciekawy sposób zapozna zwiedzających z historią miasta, wykorzystując w tym celu najpopularniejsze lubelskie legendy oraz miejsca z nimi związane. Zobaczymy m.in. Bramę Krakowską, Plac po Farze, Wieżę Trynitarską oraz Trybunał Koronny.

12.45 – Piwnica pod Fortuną. Najnowocześniejsze muzeum w Lublinie z multimedialną wystawą, mieszczące się w średniowiecznych piwnicach. Jedna z sal to dawna winiarnia, której ściany pokryte są wyjątkowymi w skali Polski malowidłami o tematyce świeckiej.

14.30 – Obiad

16.00 – przyjazd na mecz MKS Selgros Lublin (PGNiG  Superligaa)

Godziny wycieczki uzależnione są od godziny rozpoczęcia meczu.

Zgłoszenie do projektu

Przesłać faksem lub mailem na adres organizatora konkursu na tydzień przed terminem meczu ligowego MKS Selgros Lublin.

Dane organizatora

SPR Lublin S.S.A.

Ul. F. Chopina 31/9

20-023 Lublin

www.mks.lublin.pl

tel.81 563 47 35

biuro@mks.lublin.pl

Następny mecz

Tabela

Lp.NazwaMeczePunkty
1.MKS Perła Lublin00
2.Metraco Zagłębie Lubin00
3.KPR Gminy Kobierzyce00
4.Młyny Stoisław Koszalin00
5.Eurobud JKS Jarosław00
6.EKS Start Elbląg00
7.MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.00
8.KPR Ruch Chorzów00

Kalendarz wydarzeń

2021-05-29

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-05-22

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-05-15

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-05-12

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-05-08

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2021-05-01

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2021-04-24

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2021-04-10

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2021-03-27

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2021-03-13

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2021-03-06

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2021-02-27

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin

2021-02-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

2021-02-13

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław

2021-02-06

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-01-30

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-01-23

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-01-16

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-01-09

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2020-11-21

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2020-11-14

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-11-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2020-10-24

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2020-10-17

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-10-10

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2020-09-26

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin

2020-09-19

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

2020-09-09

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław

2020-08-08

Ekogwarancja Cup w Lublinie: MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:30)

2020-08-07

Ekogwarancja Cup w Lublinie: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-08-04

Sparing: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 17:00)

2020-07-31

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-30

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-29

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-28

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-27

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-26

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-14

Start okresu przygotowawczego

2020-03-13

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2020-03-10

Puchar Polski - półfinał. Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-03-07

KPR Gminy Kobierzyce-MKS Perła Lublin (godz. 12:45)

2020-02-27

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2020-02-22

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin

2020-02-15

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2020-02-02

CS Gloria 2018 Bistrita - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-01-30

Młyny Stoisław Koszalin- MKS Perła Lublin

2020-01-23

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

2020-01-18

EHF CUP Erd – MKS Perla Lublin (godz. 19.00)

2020-01-11

Odense Handbold – MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2020-01-08

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-01-05

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita - Nasaud (godz. 17.00)

2020-01-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17.00)

2019-12-29

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-12-28

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-11-17

Teeam Esbjerg - MKS Perła Lublin (godz. 15.10)

2019-11-13

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2019-11-09

MKS Perła Lublin -Rostov-Don (EHF Champions League) (godz. 18.30)

2019-10-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-19

CSM Bukareszt - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 17.30)

2019-10-15

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2019-10-12

MKS Perła Lublin - Team Esbjerg (EHF Champions League) (godz. 18.00)

2019-10-09

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-05

Rostov-Don - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 16.00)

2019-09-18

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-09-14

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 20.00)

2019-09-08

MKS Perła Lublin - Piłka Ręczna Koszalin (godz. 17.00)

2019-08-18

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - BNTU-BelAZ Mins Reg. (14.00)

2019-08-17

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - Korona Handball Kielce (18.00)

2019-08-16

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - SPR JKS Jarosław (10.00) / MKS Lublin - Mosonmagyarovari KCSE (18.00)

2019-08-15

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - HK Hodonin (18.00)

2019-08-14

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - MGA Fivers Wien (19:00)

2019-08-10

Turniej Kielce: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.- MKS Lublin (10:00)/ MKS Lublin- Galiczanka Lwów(16:00)

2019-08-09

Turniej Kielce: MKS Lublin- HC Gomel (14:00)/ Korona Handball Kielce- MKS Lublin (18:00)

2019-05-24

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-05-14

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:15)

2019-05-11

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:15)

2019-05-01

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2019-04-28

MKS Perła Lublin - Enera AZS Koszalin (godz. 18:00)

2019-04-23

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-04-17

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2019-04-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-04-10

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2019-03-30

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2019-03-27

Puchar Polski: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-03-15

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 17:45)

2019-03-09

MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra

2019-03-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-02-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-02-16

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2019-02-10

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2019-02-02

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-01-26

1/4 finału Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna w hali XXX LO w Lublinie (godz. 17:00)

2019-01-19

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 17)

2019-01-12

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-12-21

Turniej w Koszalinie

2018-12-20

Turniej w Koszalinie

2018-11-17

E.S Besancon Feminin - MKS Perła Lublin (godz. 20:00)

2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-11-10

MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin (godz. 18:00)

2018-11-06

KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-24

MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2018-10-20

MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-13

FINAŁ CHALLENGE CUP - MKS Perła Lublin- Rocasa Gran Canaria (godz. 20:15)

2018-05-12

Finał Pucharu Polski - MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 15:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-05-02

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt

Facebook

Instagram

MKS Perła Lublin

Na instagramie

Zobacz profil

Strefa kibica

sprawdź!

Gadżety

dla fanów Mks Lublin