Raport z Turcji #1: 11 godzin podróży za nami

Ponad 12 lat minęło od ostatniego przyjazdu naszej drużyny do Turcji. Jesienią 2005 rywalizowaliśmy w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Champions League z Ankarą Havelsan, a snajperskie umiejętności Małgorzaty Roli i jej 10 trafień w dwumeczu zapewniły ówczesnemu SPR awans do kolejnej fazy turnieju. W stolicy Turcji przegraliśmy wtedy 27:28, by w rewanżu przy Zygmuntowskich pokonać rywala 37:32.

Dwa lata później, 30 września 2007, już w hali Globus wygraliśmy 38:32 z Milli Piyango na zakończenie turnieju kwalifikacyjnego Ligi Mistrzyń zorganizowanego przez nasz klub. To tyle krótkiego zarysu historii rywalizacji lubelsko-tureckiej, bo najważniejsze jest to, co wydarzy się niedzielę, czyli początek kolejnego rozdziału.

Witamy z Ardesen, dokąd w piątek, tuż przez północą tureckiego czasu dotarła nasza ekipa.

Podróż trwała dość długo, bo łącznie prawie 11 godzin, ale przebiegła w dobrej atmosferze i bez żadnych komplikacji. Warto w tym miejscu przypomnieć, że miesiąc temu ogromne kłopoty z dotarciem do Ardesen miały Szwedki z Kristianstad, które ze względu na zawał serca jednego z pasażerów musiały lądować w Budapeszcie i spędziły noc w porcie lotniczym Ferenca Liszta.

Nas ominęły na szczęście tego typu zdarzenia. O 10 rano w piątek ruszyliśmy spod hali Globus na Okęcie, skąd rejsowym lotem udaliśmy się do Stambułu. Półtorej godziny po lądowaniu przesiedliśmy się na lot do Trabzonu, gdzie dotarliśmy o godzinie 22.00 czasu lokalnego. Dystans 130 kilometrów z lotniska do hotelu w Ardesen pokonaliśmy w niespełna półtorej godziny, poznając aż za dobrze „turecką jazdę”. – To ja już jednak wolę latać – przyznał nasz fizjoterapeuta Damian Śliwa, niebędący miłośnikiem podróży statkami powietrznymi.

Ardesen to 45-tysięczne miasto położone nad Morzem Czarnym, raptem 80 km od znanego gruzińskiego kurortu Batumi. Naszą ekipę zakwaterowano w hotelu znajdującym się niespełna 900 metrów od hali M.Y.O. Kapali Erdogan University, gdzie w sobotnie popołudnie przeprowadzimy oficjalną sesję treningową, a w niedzielę o 17.00 czasu polskiego przystąpimy do pierwszego meczu. Będzie też sporo czasu na uważną analizę video tureckiego rywala, bo zgromadziliśmy wartościowy i aktualny materiał. Tymczasem w Zagrzebiu sobotni mecz półfinałowy Lokomotiwy z Gran Rocasa Canaria obserwować będzie nasza Gabi Bešen, jako że staramy się dbać o każdy najdrobniejszy szczegół w drodze po Puchar Challenge.

Z Turcji Michał Pomorski

Następny mecz

Tabela

Lp.NazwaMeczePunkty
1.MKS Perła Lublin39
2.EKS Start Elbląg37
3.MKS Zagłębie Lubin36
4.MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.35
5.Młyny Stoisław Koszalin35
6.KPR Gminy Kobierzyce33
7.Eurobud JKS Jarosław31
8.KPR Ruch Chorzów30

Kalendarz wydarzeń

2021-05-29

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-05-22

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-05-15

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-05-12

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-05-08

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2021-05-01

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2021-04-24

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2021-04-10

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2021-03-27

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2021-03-13

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2021-03-06

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2021-02-27

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin

2021-02-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

2021-02-13

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław

2021-02-06

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

2021-01-30

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin

2021-01-23

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin

2021-01-16

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2021-01-09

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce

2020-11-21

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2020-11-14

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-11-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2020-10-24

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów

2020-10-17

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-10-10

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2020-09-25

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-09-09

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18:00)

2020-08-27

Sparing: MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 16:30)

2020-08-08

Ekogwarancja Cup w Lublinie: MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:30)

2020-08-07

Ekogwarancja Cup w Lublinie: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-08-04

Sparing: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 17:00)

2020-07-31

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-30

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-29

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-28

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-27

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-26

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-14

Start okresu przygotowawczego

2020-03-13

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2020-03-10

Puchar Polski - półfinał. Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-03-07

KPR Gminy Kobierzyce-MKS Perła Lublin (godz. 12:45)

2020-02-27

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2020-02-22

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin

2020-02-15

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2020-02-02

CS Gloria 2018 Bistrita - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-01-30

Młyny Stoisław Koszalin- MKS Perła Lublin

2020-01-23

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

2020-01-18

EHF CUP Erd – MKS Perla Lublin (godz. 19.00)

2020-01-11

Odense Handbold – MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2020-01-08

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-01-05

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita - Nasaud (godz. 17.00)

2020-01-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17.00)

2019-12-29

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-12-28

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-11-17

Teeam Esbjerg - MKS Perła Lublin (godz. 15.10)

2019-11-13

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2019-11-09

MKS Perła Lublin -Rostov-Don (EHF Champions League) (godz. 18.30)

2019-10-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-19

CSM Bukareszt - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 17.30)

2019-10-15

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2019-10-12

MKS Perła Lublin - Team Esbjerg (EHF Champions League) (godz. 18.00)

2019-10-09

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-05

Rostov-Don - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 16.00)

2019-09-18

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-09-14

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 20.00)

2019-09-08

MKS Perła Lublin - Piłka Ręczna Koszalin (godz. 17.00)

2019-08-18

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - BNTU-BelAZ Mins Reg. (14.00)

2019-08-17

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - Korona Handball Kielce (18.00)

2019-08-16

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - SPR JKS Jarosław (10.00) / MKS Lublin - Mosonmagyarovari KCSE (18.00)

2019-08-15

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - HK Hodonin (18.00)

2019-08-14

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - MGA Fivers Wien (19:00)

2019-08-10

Turniej Kielce: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.- MKS Lublin (10:00)/ MKS Lublin- Galiczanka Lwów(16:00)

2019-08-09

Turniej Kielce: MKS Lublin- HC Gomel (14:00)/ Korona Handball Kielce- MKS Lublin (18:00)

2019-05-24

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-05-14

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:15)

2019-05-11

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:15)

2019-05-01

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2019-04-28

MKS Perła Lublin - Enera AZS Koszalin (godz. 18:00)

2019-04-23

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-04-17

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2019-04-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-04-10

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2019-03-30

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2019-03-27

Puchar Polski: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-03-15

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 17:45)

2019-03-09

MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra

2019-03-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-02-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-02-16

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2019-02-10

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2019-02-02

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-01-26

1/4 finału Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna w hali XXX LO w Lublinie (godz. 17:00)

2019-01-19

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 17)

2019-01-12

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-12-21

Turniej w Koszalinie

2018-12-20

Turniej w Koszalinie

2018-11-17

E.S Besancon Feminin - MKS Perła Lublin (godz. 20:00)

2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-11-10

MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin (godz. 18:00)

2018-11-06

KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-24

MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2018-10-20

MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-13

FINAŁ CHALLENGE CUP - MKS Perła Lublin- Rocasa Gran Canaria (godz. 20:15)

2018-05-12

Finał Pucharu Polski - MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 15:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-05-02

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt

Facebook

Instagram

MKS Perła Lublin

Na instagramie

Zobacz profil

Strefa kibica

sprawdź!

Gadżety

dla fanów Mks Lublin