Sponsorzy

PGNiG Superliga

Sezon 2017/2018

PGNiG SUPERLIGA KOBIET

I RUNDA

KOLEJKA 1 – 9.09.2017
Korona Handball Kielce – MKS Perła Lublin 16:30 (6:18)

KOLEJKA 2 – 13.09.2017
MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce 32:19 (15:6)

KOLEJKA 3 – 16.09.2017
Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin 25:36 (14:18)

KOLEJKA 4 – 20.09.2017
MKS Perła Lublin – Ruch Chorzów 43:22 (22:16)

KOLEJKA 5 – 07.10.2017
KPR Jelenia Góra – MKS Perła Lublin 19:45 (7:19)

KOLEJKA 6 – 16.10.2017
Kram Start Elbląg – MKS Perła Lublin 28:25 (17:13)

KOLEJKA 7 – 21.10.2017
UKS PCM Kościerzyna- MKS Perła Lublin 18:41 (5:21)

KOLEJKA 8 – 28.10.2017
Energa AZS Koszalin – MKS Perła Lublin 20:28 (9:13)

KOLEJKA 9 – 31.10.2017
MKS Perła Lublin – Vistal Gdynia 28:25 (13:13)

KOLEJKA 10 – 08.11.2017
Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 15:29 (7:11)

KOLEJKA 11 – 18.11.2017
MKS Perła Lublin – Metraco Zagłębie Lubin 19:18 (9:7)


II RUNDA

KOLEJKA 12 – 06.01.2018
MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce 41:22 (24:9)

KOLEJKA 13 – 13.01.2018
KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin 20:21 (15:12)

KOLEJKA 14 – 20.01.2018
MKS Perła Lublin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30:21 (14:9)

KOLEJKA 15 – 31.01.2018
Ruch Chorzów – MKS Perła Lublin 20:41 (13:22)

KOLEJKA 16 – 03.02.2018
MKS Perła Lublin – KPR Jelenia Góra 35:22 (21:12)

KOLEJKA 17 – 10.02.2018
MKS Perła Lublin – Kram Start Elbląg 34:22 (18:10)

KOLEJKA 18 – 12.02.2018
MKS Perła Lublin – UKS PCM Kościerzyna 46:25 (27:12)

KOLEJKA 19 – 17.02.2018
MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin 31:24 (16:13)

KOLEJKA 20 – 24.02.2018
GTPR Gdynia – MKS Perła Lublin 22:25 (14:12)

KOLEJKA 21 – 07.03.2018
MKS Perła Lublin – Pogoń Szczecin 25:21(16:12)

KOLEJKA 22 – 10.03.2018
Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin 32:31 po rzutach karnych 22:22 (9:11)

III i IV RUNDA (o miejsca 1-6 i 7-12) – od 14 marca do 19 maja

KOLEJKA 23 - 14.03.2018
MKS Perła Lublin - GTPR Gdynia 25:24 (11:16)

KOLEJKA 24 - 29.03.2018
MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg 30:24 (14:13)

KOLEJKA 25 - 04.04.2018
Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin  28:29 (15:15)

KOLEJKA 26 - 22.04.2018
Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 20:24 (13:14)

KOLEJKA 27 - 02.05.2018
MKS Perła Lublin - Energa AZS Koszalin 29:23 (15:12)

KOLEJKA 28 - 25.04.2018
GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin 17:26 (9:12)

KOLEJKA 29 - 29.04.2018
KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin 25:32 (9:12)

KOLEJKA 30 - 09.05.2018
Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin 26:21 (7:11)

KOLEJKA 31 - 16.05.2018
MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin 24:26 (13:18)

KOLEJKA 32 - 18.05.2018
MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 25:27 (12:16)

lp nazwa mecze zdobyte stracone pkt
1. MKS Selgros Lublin 32

972

705 82
2. Metraco Zagłębie Lubin
32 878 716 72
3. Energa AZS Koszalin
32 845 767 68
4. KRAM Start Elbląg 32 909 808 64
5 GTPR Gdynia 32 839 800 54
6. SPR Pogoń Szczecin 32 874 847 46
7. KPR Gminy Kobierzyce 32 841 808 56
8. MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 856 928 33
9. UKS PCM Kościerzyna 32

858

1030 30
10 KPR Jelenia Góra 32 775 947 28
11. KPR Ruch Chorzów 32 808 951 25
12. Korona Handball Kielce 32 818 866 18


EHF CHALLENGE CUP:

III RUNDA:

MKS Perła Lublin - ZRK Kumanovo 54:13 (24:4)
ZRK Kumanovo - MKS Perła Lublin 18:41 (7:21)
AWANS: MKS Perła

1/8 FINAŁU (27-28 stycznia, hala Globus):

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros 36:12 (22:7)
ADA CJ Barros - MKS Perła Lublin 12:37 (5:20)
AWANS: MKS Perła

1/4 FINAŁU (2 i 4 marca, Hiszpania):

MKS Perła Lublin - Rincon Fertilidad Malaga 18:19 (11:11)
Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin 20:27 (10:9)
AWANS: MKS Perła

1/2 FINAŁU (8 i 15 kwietnia, Turcja, hala Globus)

ARDESEN GSK - MKS Perła Lublin 28:23 (14:11)
MKS Perła Lublin - ARDESEN GSK 36:20 (15:10)

FINAŁ (5/6 i 12/13 maja)
Rocasa Gran Canaria - MKS Perła Lublin 22:22 (10:10)
MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria 27:23 (13:11)

ZWYCIĘZCA: MKS Perła Lublin!

PUCHAR POLSKI:

1/8 FINAŁU
Sambor Tczew - MKS Perła Lublin -9:37, awans: MKS Perła

1/4 FINAŁU
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin -16:26, awans: MKS Perła

1/2 FINAŁU
Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin - 25:23 (14:9)
MKS Perła - Metraco Zagłębie 25:19 (12:10), awans: MKS Perła

FINAŁ – 12.05.2018
MKS Perła Lublin - Pogoń Szczecin 34:25 (16:11)

ZWYCIĘZCA: MKS Perła Lublin!

Wideo


Lp.NazwaMeczePunkty
1.Metraco Zagłębie Lubin618
2.Energa AZS Koszalin616
3.MKS Perła Lublin614
4.SPR Pogoń Szczecin512
5.KPR Gminy Kobierzyce612
6.Korona Handball Kielce68
7.EKS Start Elbląg58
8.MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.67
9.Arka Gdynia64
10.KPR Jelenia Góra63
11.KPR Ruch Chorzów63
12.UKS PCM Kościerzyna60

Kalendarz wydarzeń


2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin

2018-11-06

KPR Jelenia Góra- MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt